Keltoi 1994-2017

  Školy v přírodě

  skoly 224 41Hledáte zajímavou možnost školy v přírodě? Máte rádi šumavskou přírodu a historii? Ve spolupráci s poskytovatelem ubytování a stravování nabízíme možnost realizace školy v přírodě.

  Nabídka platná pro rok 2016

  Program školy můžete obohatit o výukový program v keltské vesničce, botanické zahradě, vyjížďkou na koních, pěším či cyklistickým výletem do okolí Prášil, sportovním vyžitím, apod.
  Pro školní kolektivy nebo jiné skupiny, nabízíme možnost ubytování v nově zrekonstruovaném objektu, celodenní stravování a také zajištění programu pro děti. Využít můžete např. výukový program z dějin našich předků - Keltů, výukový program v botanické zahradě, výlety do okolí - Prášilské jezero, jezero Laka, Poledník, apod.

  Cena jsou stanoveny dohodou a zájemce o podrobnosti, prosím volejte na tel. 602 340 991, Vašek Horák nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  skoly w1

  Fotogalerie výukových programů
  Pracovní list 1

   

         

   

        

     Doplňkový program v Prášilech a okolí:

  Vyjížďky a povídání o koních

  Pro skupiny je určen program povídání o koních ve stáji a výuka jízdy. Program trvá cca 1,5 hodiny a stojí 500,- Kč. Program se objednává v Informačním centru v Restauraci u Michala. Zájemci si mohou sjednat i individuální projížďku na koních po okolí.

  Botanická zahrada

  Nejvýše položená botanická zahrada v Česku obsahující stovky rostlin mnoha barev. Možnost průvodce s výkladem.
  Zahrada se nachází v centru obce Prášily a vstup stojí 10,- kč s odborným výkladem. Průvodce se objednává v Informačním centru v Restauraci u Michala.

  Dětské a sportovní hřiště

  Na okraji obce Prášily - Dětské hřiště obsahuje skluzavky, prolézačky, apod. Ve sportovní části máte možnost využít tenisový kurt, basketbal, apod. Ojednává se v Informačním centru v Restauraci u Michala.

  Přednáškový sál

  K dispozici je také přednáškový sál, kde lze uskutečnit povídání s promítáním o přírodě Šumavy, o šumavských strašidlech, apod. Cena pronájmu sálu je 280,- Kč za hodinu. Přednáška se objednává v Informačním centru v Restauraci u Michala.

  Občerstvení

  Bufet, restaurace, cukrárna - najdete vše v centru obce Prášily

  Bizoni - najdete je vedle botanické zahrady, vstup je volný

  Výlet - například Prášilské jezero, jezero Laka, vyhlídka Poledník, apod., podrobnosti zde>>


  Parkování autobusu je možné pouze na vyznačených místech v obci Prášily nebo na lokalitě Slunečná, v blízkosti Archeoparku je možné pouze vystoupit a nastoupit.

  Parkování aut je také možné jen na vyznačených místech v obci Prášily.

  Celá nabídka programů se nachází v obci Prášily na Šumavě a je od sebe vzdálena max. 500 metrů z jedné strany obce Prášily na druhou!

  Pro občany s průkazy ZTP doporučuji volat předem na tel 602 340 991 - jedná se zde o běžný horský terén bez bariér, ale s převýšením.

  Více podrobností a ceny na telefonu 602 340 991 V. Horák. E-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  S přáním hezkého dne Václav Horák

   

   

  PLG_CONTENT_SHOWTAGS_TITLE Škola v přírodě

  Dárci, sponzoři, dobrovolníci

  Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

  Keltoi je členem

  exarc-logocas-logo